preloader

The Royal Sport Menagement

Jesteśmy międzynarodową agencją sportową, specjalizującą się w organizacji i promocji wydarzeń sportowych. The Royal Sport Management składa się z ludzi pochodzących z wielu różnych narodowości, posiadających doświadczenie w odmiennych dziedzinach: marketingu, zarządzaniu sportem, innowacjach czy prawie. Łączymy naszą pasję do sportu z radością z Twojego sukcesu.

Wielka siła agencji drzemie w naszym zespole. Rozumiemy potrzeby profesjonalnych sportowców i klubów sportowych poprzez doświadczenie byłych zawodników, którzy już zakończyli swoje kariery i współpracują z nami. Oferujemy Państwu wiedzę ekspercką z naszym zespołem, dobrze wykształconych i pełnych pasji specjalistów. Nasze biura znajdują się w Danii, w Hiszpanii, we Włoszech, w Polsce, w Chinach, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz na Cyprze i w Turcji.

Naszą misją jest stworzenie silnych i długotrwałych relacji z klubami sportowymi w oparciu o zaufanie i owocną współpracę. Chcemy osiągnąć to poprzez najwyższej jakości usługi, niezawodność i ciągłe dążenie do perfekcji. Dzięki długoletniej współpracy z hotelami, jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze stawki na obozy przygotowawcze w topowych ośrodkach w Hiszpanii, Turcji, na Cyprze, w Austrii, Polsce, na Węgrzech, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, we Włoszech i w Niemczech.

We współpracujących z nami ośrodkach przebywały Reprezentacje – Hiszpanii, Portugalii, Chorwacji, Holandii, Włoch, Wybrzeża Kości Słoniowej oraz Egiptu zespoły – Sevilla FC, FC Barcelona, AC Milan, Everton FC, HSV Hamburg, Sporting CP oraz Malmo FF.

Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych projektów i usług, sprawdź zakładkę „PROJEKTY”

Zespoły, z którymi współpracujemy